Spájkovací horák B3 UNIVERSAL z rady Propaline.
Horák sa používa na mäkké a tvrdé spájkovanie a bodový ohrev.
| Obj. číslo | 0763222 |
| Obj. číslo | 0763222 |
Spájkovací horák B3 UNIVERSAL z rady Propaline.
Horák sa používa na mäkké a tvrdé spájkovanie a bodový ohrev.
| Typ horáka: | B3 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M14x1 |
| Priemer: | 3 mm |
| Pracovný tlak: | 1,5 – 2,5 bar |
| Spotreba: | 30 – 39 g/h |
| Výkon: | 0,39 – 0,50 kW |
| Dĺžka horáka: | 120 mm |
| Typ horáka: | B3 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M14x1 |
| Priemer: | 3 mm |
| Pracovný tlak: | 1,5 – 2,5 bar |
| Spotreba: | 30 – 39 g/h |
| Výkon: | 0,39 – 0,50 kW |
| Dĺžka horáka: | 120 mm |