TIG zváračka LORCH T 180 vo verzii DC s ovládacím panelom BasicPlus je určená na zváranie nerezu a ocele. Ide o kompaktnú zváračku s dobrou ergonómiou a veľmi nízkou hmotnosťou. Napájanie z jednofázovej siete 230 V.
| Obj. číslo | setT180DC |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 3.3.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 3 092,20 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 20%
| Obj. číslo | setT180DC |
| Splátky už od | |
TIG zváračka LORCH T 180 vo verzii DC s ovládacím panelom BasicPlus je určená na zváranie nerezu a ocele. Ide o kompaktnú zváračku s dobrou ergonómiou a veľmi nízkou hmotnosťou. Napájanie z jednofázovej siete 230 V.
Zvárací set obsahuje okrem zváračky LORCH T 180 BasicPlus:
Každá zváračka Série T je vybavená vysoko kvalitnou High-End technikou a tiež databázou SmartBase, ktorá reguluje parametre pre optimálny zvárací oblúk. Aj príležitostní zvárači s nimi dokážu dosiahnuť prekvapivo dobré výsledky. Zváračka disponuje jednoduchým ovládaním, no zároveň má plne variabilné nastavenie parametrov.
Zváračky sú vybavené tiež funkciou ITC Inside. Je teda možné pracovať s bežnými štandardnými horákmi alebo s novými TIG horákmi Powermaster s diaľkovým ovládaním a zobrazením priamo na horáku. Zváracie stroje LORCH série T sa vyznačujú hlavne ako transportovateľné mobilné zdroje, určené pre dielne, ale tiež výrobné závody. Sú vybavené voliteľným vodným chladením a vozíkom Maxi-trolley.
Zváračka Lorch TIG T 180 DC disponuje ovládacím panelom BasicPlus s jednoduchým operačným konceptom „3 kroky a zváraj“:
| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Oblúk: | pulzný (pri metóde TIG) |
| Chladenie: | vodné (voliteľné) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | TIG: 3 – 180 A; MMA: 10 – 150 A |
| Zvárací prúd TIG/pracovný cyklus: | max. prúd/35 %, 150 A/60 %, 130 A/100 % A |
| Istenie: | 16 A |
| Rozmery: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Farba: | červená |
| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Oblúk: | pulzný (pri metóde TIG) |
| Chladenie: | vodné (voliteľné) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | TIG: 3 – 180 A; MMA: 10 – 150 A |
| Zvárací prúd TIG/pracovný cyklus: | max. prúd/35 %, 150 A/60 %, 130 A/100 % A |
| Istenie: | 16 A |
| Rozmery: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Farba: | červená |