Samostmievací zvárací filter pre kukly 3M Speedglas série 100 a 100-QR. Päť variabilných stupňov zatemnenia 8 – 12, svetlý stav 3, klasifikácia 1/2/2/2. Kazeta pre vysokoampérové zváranie TIG > 10 A, MIG/MAG a MMA. Zorné pole 44 x 93 mm.
| Obj. číslo | 7100167242 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 245,37 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100167242 |
| Splátky už od | |
Samostmievací zvárací filter pre kukly 3M Speedglas série 100 a 100-QR. Päť variabilných stupňov zatemnenia 8 – 12, svetlý stav 3, klasifikácia 1/2/2/2. Kazeta pre vysokoampérové zváranie TIG > 10 A, MIG/MAG a MMA. Zorné pole 44 x 93 mm.
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filter/kazeta: | 100 V |
| Pole viditeľnosti: | 93 x 44 mm |
| Počet senzorov: | 2 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 8 – 12 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | trvalá, odtieň 12 |
| Čas stmavenia: | 0,1 ms pri 23 °C |
| Čas zosvetlenia: | 0,04 – 0,25 s |
| Napájanie: | 3 V batéria |
| Životnosť batérie: | 1500 hodín |
| Použitie: | hobby / stredná úroveň |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filter/kazeta: | 100 V |
| Pole viditeľnosti: | 93 x 44 mm |
| Počet senzorov: | 2 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 8 – 12 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | trvalá, odtieň 12 |
| Čas stmavenia: | 0,1 ms pri 23 °C |
| Čas zosvetlenia: | 0,04 – 0,25 s |
| Napájanie: | 3 V batéria |
| Životnosť batérie: | 1500 hodín |
| Použitie: | hobby / stredná úroveň |
3M Speedglas zvárací ADF filter 100V