Rezný kotúč na všetky typy železných kovov, nerezovej a legovanej ocele. Čistý, jemný a rýchly rez s minimom ostrín, dlhá životnosť kotúča. Neprekonateľná kombinácia výkonu a kvality.
| Obj. číslo | 7100141068 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 7,33 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100141068 |
Rezný kotúč na všetky typy železných kovov, nerezovej a legovanej ocele. Čistý, jemný a rýchly rez s minimom ostrín, dlhá životnosť kotúča. Neprekonateľná kombinácia výkonu a kvality.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / železné kovy |
| Zloženie: | keramické zrno 3M |
| Priemer: | 230 mm |
| Hrúbka: | 2,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 6650 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / železné kovy |
| Zloženie: | keramické zrno 3M |
| Priemer: | 230 mm |
| Hrúbka: | 2,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 6650 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |