Ultratenký kotúč na rezanie obyčajných a nehrdzavejúcich ocelí, na rezanie rúr, profilov, tenkostenných a hrubostenných plechov.
| Obj. číslo | 9414650160 |
| Obj. číslo | 9414650160 |
Ultratenký kotúč na rezanie obyčajných a nehrdzavejúcich ocelí, na rezanie rúr, profilov, tenkostenných a hrubostenných plechov.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST PRO METAL+ INOX (rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 10200 ot/min |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 10200 ot/min |