Sada 3 kusov ultratenkých rezných kotúčov s predĺženou životnosťou a vysokým výkonom na rezanie obyčajnej a nehrdzavejúcej ocele.
| Obj. číslo | set-9414712510-3 |
| Obj. číslo | set-9414712510-3 |
Sada 3 kusov ultratenkých rezných kotúčov s predĺženou životnosťou a vysokým výkonom na rezanie obyčajnej a nehrdzavejúcej ocele.
Sada obsahuje 3 kotúče FUTURA MOST Pro INOX.
Kotúče Futura Pro INOX sú určené na rezanie bežnej, nehrdzavejúcej a legovanej ocele s malým aj veľkým prierezom.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |