Stroj FANCUT 80SC na rezanie kovov plazmovým prúdom vzduchu a na zváranie MMA elektródou. Na rezanie ocele, nerezu, hliníka. S plazmovým 6-metrovým rezacím horákom IPT-100.
| Obj. číslo | 5900300080 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5900300080 |
| Splátky už od | |
Stroj FANCUT 80SC na rezanie kovov plazmovým prúdom vzduchu a na zváranie MMA elektródou. Na rezanie ocele, nerezu, hliníka. S plazmovým 6-metrovým rezacím horákom IPT-100.
MOST FANCUT 80 SC je invertorový stroj na plazmové rezanie kovov a na MMA zváranie obalenou elektródou.
Maximálna kvalitná hrúbka rezu kovov je:
Proces je riadený moderným ovládacím panelom s technológiou ClearVision, ktorá zaisťuje jasné odčítanie parametrov v rôznych svetelných podmienkach. Rezací prúd je plynule nastaviteľný až do 80 A a zvárací prúd až do 280 A. Rezanie je k dispozícii v kontinuálnom 2-krokovom alebo 4-krokovom režime, ako aj v režime rezania sieťoviny (bez doznievania oblúka pri vedení cez sieťovinu).
Plazmový oblúk sa zapaľuje pomocou technológie SurePlasma bez použitia vysokofrekvenčného prúdu.
Pri zváraní MMA elektródou funkcia VRD znižuje napätie naprázdno.
Moderné puzdro EVO poskytuje vynikajúcu ergonómiu a stupeň krytia IP23S. Ventilátor sa spúšťa „na požiadanie“, čo v kombinácii s funkciou pohotovostného režimu šetrí energiu.
Tlak stlačeného vzduchu sa nastavuje pomocou regulátora s filtrom na zadnej strane rezačky a tlačidla na prednom paneli.
FANCUT 80SC môže byť napájaný generátorom s funkciou AVR.
Obsah balenia:
Voliteľne si môžete zakúpiť sadu káblov na zváranie obalenou elektródou (53 99 990115), ktorá obsahuje 3-metrový uzemňovací kábel a 5-metrový kábel elektródy, prierez 50 mm² - nie sú súčasťou dodávaky.
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Max. sieťový prúd l1: | plazma/elektróda: 16/15,9 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | plazma/elektróda: 10/8,7 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 A/88 V – 80 A/112 V |
| Napätie naprázdno U0: | 310 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 51 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 66 A |
| Rezací prúd (DZ=x%) I2: | 40 % = 80 A |
| Vstupný tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotreba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálenie oblúka: | bez HF |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 50 A/22 V – 280 A/31,2 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %): | 181 A |
| Zvárací prúd (DZ = 25 %): | 280 A |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Izolačná trieda: | H |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 626 × 230 × 416 mm |
| Hmotnosť: | 22 kg (22) |
| Max. hrúbka rezu: | 35 mm |
| Odporúčaná hrúbka rezu: | 25 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 25 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 25 mm |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Max. sieťový prúd l1: | plazma/elektróda: 16/15,9 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | plazma/elektróda: 10/8,7 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 A/88 V – 80 A/112 V |
| Napätie naprázdno U0: | 310 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 51 A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 66 A |
| Rezací prúd (DZ=x%) I2: | 40 % = 80 A |
| Vstupný tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotreba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálenie oblúka: | bez HF |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 50 A/22 V – 280 A/31,2 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %): | 181 A |
| Zvárací prúd (DZ = 25 %): | 280 A |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Izolačná trieda: | H |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 626 × 230 × 416 mm |
| Hmotnosť: | 22 kg (22) |
| Max. hrúbka rezu: | 35 mm |
| Odporúčaná hrúbka rezu: | 25 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 25 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 25 mm |