Páska na pevné a spoľahlivé spoje v interiéri a exteriéri, excelentná priľnavosť k širokej škále podkladov. Odolnosť voči plastifikátorom, UV žiareniu a rozpúšťadlám. Výborne vyplňuje nerovnosti, tlmí vibrácie, tesní voči vode.
| Obj. číslo | 7000072410 |
| Obj. číslo | 7000072410 |
| Splátky už od | |
Páska na pevné a spoľahlivé spoje v interiéri a exteriéri, excelentná priľnavosť k širokej škále podkladov. Odolnosť voči plastifikátorom, UV žiareniu a rozpúšťadlám. Výborne vyplňuje nerovnosti, tlmí vibrácie, tesní voči vode.
Páska VHB 4941 môže nahradiť mechanické upevňovacie prvky (nity, zvary, skrutky) alebo tekuté lepidlá. Eliminujte vŕtanie, brúsenie, povrchovú úpravu, skrutkovanie, zváranie a čistenie.
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | akrylová pena |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 1,1 mm |
| Farba: | sivá |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +150 °C , dlhodobo +90 °C |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vibráciám / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči zmäkčovadlám / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | PVC / sklo / keramika / hliník / nehrdzavejúca oceľ / smaltovaná oceľ / oceľ / ABS / ABS s nánosom niklu / PBTP / polykarbonát / polyakrylový náter / polyuretanový náter / polyesterový náter / mäkčený vinyl |
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | akrylová pena |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 1,1 mm |
| Farba: | sivá |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +150 °C , dlhodobo +90 °C |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vibráciám / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči zmäkčovadlám / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | PVC / sklo / keramika / hliník / nehrdzavejúca oceľ / smaltovaná oceľ / oceľ / ABS / ABS s nánosom niklu / PBTP / polykarbonát / polyakrylový náter / polyuretanový náter / polyesterový náter / mäkčený vinyl |