Vysoko lepivá tenká obojstranná páska s fóliovým linerom pre široké spektrum aplikácií a povrchov v interiéri aj exteriéri. Lepí na kovy, nehrdzavejúcu oceľ, hliník, sklo, akryl, PP, PC, HDPE, ABS atď.
| Obj. číslo | 7100225996 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 16,30 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100225996 |
Vysoko lepivá tenká obojstranná páska s fóliovým linerom pre široké spektrum aplikácií a povrchov v interiéri aj exteriéri. Lepí na kovy, nehrdzavejúcu oceľ, hliník, sklo, akryl, PP, PC, HDPE, ABS atď.
Lepiaca páska GPT-020F je určená pre aplikácie v celej rade priemyselných segmentov, napr. pre POP/POS displeje, svetelné boxy, vnútorné a vonkajšie značky, lepenie a balenie papiera, kovovýrobu, spájanie a lepenie, športové vybavenie, bytové dekorácie, montáž plastových dielov, montáž do elektroniky...
Páska GPT-020F je variant pásky GPT-020P, rozdiel je v materiáli lineru (vložky). GPT-020F má bielu PP vložku, GPT-020P má bielu papierovú vložku.
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | polyesterová fólia (PET) |
| Liner (vložka): | biely PP 100 mikrónov |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 0,2 mm |
| Farba: | transparentná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +190 °C , dlhodobo +90 °C |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / odolnosť voči vlhkosti / vynikajúca pevnosť v šmyku / pevnosť v odlupe |
| Pre materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nehrdzavejúca oceľ / akryl / oceľ / rôzne povrchy |
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | polyesterová fólia (PET) |
| Liner (vložka): | biely PP 100 mikrónov |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 0,2 mm |
| Farba: | transparentná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +190 °C , dlhodobo +90 °C |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / odolnosť voči vlhkosti / vynikajúca pevnosť v šmyku / pevnosť v odlupe |
| Pre materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nehrdzavejúca oceľ / akryl / oceľ / rôzne povrchy |