3M™ VHB™ GPH-160GF obojstranná páska. Vysoká priľnavosť, odolnosť voči vysokým teplotám, vode, starnutiu. Určená pre priemyselné lepenie kovov a plastov.
| Obj. číslo | 7100342665 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 19.12.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 59,66 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100342665 |
| Splátky už od | |
3M™ VHB™ GPH-160GF obojstranná páska. Vysoká priľnavosť, odolnosť voči vysokým teplotám, vode, starnutiu. Určená pre priemyselné lepenie kovov a plastov.
Jedinečná kombinácia vysokej teplotnej odolnosti, lepenia viacerých materiálov a vysokej počiatočnej lepivosti s prispôsobivým penovým jadrom robí z tejto rady jednu z najschopnejších a najvhodnejších pások 3M VHB.
Je schopná lepenia pred tepelným vytvrdzovaním, ako napr. spracovanie tekutými alebo práškovými farbami.
Technické parametre:
Lepidlo: akryl
Podklad: akrylová pena
Hrúbka pásky bez krycej vrstvy: 1,6 mm
Červená silikonizovaná PE fólia značky 3M
Typ lepidla MSE, pre vysoké teploty a lepenie viacerých materiálov
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | akrylová pena |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo / materiály so strednou povrchovou energiou - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretán a niektoré druhy lakov a náterov |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 25 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 1,6 mm |
| Farba: | sivá |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / vodotesnosť / odolnosť voči starnutiu |
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | akrylová pena |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo / materiály so strednou povrchovou energiou - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretán a niektoré druhy lakov a náterov |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 25 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 1,6 mm |
| Farba: | sivá |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / vodotesnosť / odolnosť voči starnutiu |