Univerzálna lepiaca páska z netkanej textílie výborne drží na papieri, kartóne a plastových fóliách vrátane PE, PP a PVC.
| Obj. číslo | 7000115876 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 48,70 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000115876 |
| Splátky už od | |
Univerzálna lepiaca páska z netkanej textílie výborne drží na papieri, kartóne a plastových fóliách vrátane PE, PP a PVC.
Páska 3M 9080HL je špeciálne vyrobená pre pomalé aj rýchle spájanie materiálov pred prípadnou tepelnou úpravou alebo ďalším použitím v podmienkach spracovania v peci.
Výborne drží na papieri, kartóne a plastových fóliách vrátane polyetylénu, polypropylénu a PVC.
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | netkaný |
| Liner (vložka): | papier potiahnutý polyetylénom |
| Povrchová energia: | materiály s nízkou povrchovou energiou - polystyren, polypropylen, polyetylen, TPO, acetyl a náročné nátery |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | páska 0,16 mm, odnímateľný liner 0,16 mm |
| Farba: | biela |
| Pre materiál: | PVC / polyolefíny (polypropylén, polyetylén) / keramika / papier |
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | netkaný |
| Liner (vložka): | papier potiahnutý polyetylénom |
| Povrchová energia: | materiály s nízkou povrchovou energiou - polystyren, polypropylen, polyetylen, TPO, acetyl a náročné nátery |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | páska 0,16 mm, odnímateľný liner 0,16 mm |
| Farba: | biela |
| Pre materiál: | PVC / polyolefíny (polypropylén, polyetylén) / keramika / papier |