Nízkoprofilová páska na vytváranie dlhých rovných línií a plynulých kriviek, keď sa vyžaduje maľovať s ostrými hranami a presne podľa určených tvarov. Vynikajúca odolnosť voči vlhkosti a rozpúšťadlám. Rýchle a isté priľnutie.
| Obj. číslo | 7000048456 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 13,19 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7000048456 |
Nízkoprofilová páska na vytváranie dlhých rovných línií a plynulých kriviek, keď sa vyžaduje maľovať s ostrými hranami a presne podľa určených tvarov. Vynikajúca odolnosť voči vlhkosti a rozpúšťadlám. Rýchle a isté priľnutie.
Páska je určená na maliarske práce, maskovanie jemných obrysov, uzatváranie plechoviek, maskovanie odolné voči rozpúšťadlám, nekritické maskovanie pri galvanickom pokovovaní, maskovanie pri nanášaní ochranných lakov na dosky s plošnými spojmi, maskovanie pri sieťotlači, maskovanie tlačených plošných spojov na doskách s plošnými spojmi, maskovanie dosky s plošnými spojmi za účelom ochrany proti postriekaniu, maľovanie ozdobného písma, maskovanie odolné voči vlhkosti, značkovanie (na povrch pásky je možné písať), pri rozvrhovaní vysoko hodnotných farebných a zákazkových grafických malieb.
Aj keď páska Scotch® 218 nie je vysokoteplotná, môžete ju použiť na zapekacie cykly do teploty 121 °C po dobu max. 30 minút.
Pásku nevystavujte vonkajším vplyvom, ani ju dlhší čas nenechávajte vystavenú slnečným lúčom, môže sa potom ťažko odstraňovať.
| Spôsob použitia: | jednostranná páska / maskovacia páska / kontúrovacia páska |
| Typ lepidla: | kaučukové |
| Dĺžka: | 55 m |
| Šírka: | 6 mm |
| Hrúbka: | 0,13 mm |
| Farba: | zelená |
| Miesto použitia: | interiér |
| Teplotná odolnosť: | do 120 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / plasty / kompozity / nátery |
| Spôsob použitia: | jednostranná páska / maskovacia páska / kontúrovacia páska |
| Typ lepidla: | kaučukové |
| Dĺžka: | 55 m |
| Šírka: | 6 mm |
| Hrúbka: | 0,13 mm |
| Farba: | zelená |
| Miesto použitia: | interiér |
| Teplotná odolnosť: | do 120 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / plasty / kompozity / nátery |