Scotch 3030 vysokokvalitná maskovacia páska s výbornou odolnosťou voči rozpúšťadlám a vode. Je určená do autolakovní pre aplikácie do 100 °C a tam, kde je potrebná maximálna odolnosť voči vode.
| Obj. číslo | 7100041822 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 19.12.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 5,36 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 20%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100041822 |
Scotch 3030 vysokokvalitná maskovacia páska s výbornou odolnosťou voči rozpúšťadlám a vode. Je určená do autolakovní pre aplikácie do 100 °C a tam, kde je potrebná maximálna odolnosť voči vode.
Páska 3030 je určená pre širokú škálu použití pri prelakovaní automobilov pre aplikácie až do 100 °C a tam, kde sa očakáva maximálna odolnosť voči vode. Je používaná pri opravách v dopravnom priemysle a iných všeobecných priemyselných odvetviach.
Poskytuje vynikajúce výsledky lakovania so všetkými bežnými dvojzložkovými lakovacími systémami aj s lakmi na vodnej báze a splní všetky požiadavky každej aplikácie v karosárni.
| Spôsob použitia: | jednostranná páska / maskovacia páska |
| Typ lepidla: | guma |
| Nosič: | papier |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 36 mm |
| Farba: | zelená |
| Teplotná odolnosť: | max. 100 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči vode / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Spôsob použitia: | jednostranná páska / maskovacia páska |
| Typ lepidla: | guma |
| Nosič: | papier |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 36 mm |
| Farba: | zelená |
| Teplotná odolnosť: | max. 100 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči vode / odolnosť voči rozpúšťadlám |