Univerzálna textilná páska s agresívnym lepidlom okamžite priľne na mnoho typov povrchov. Pre údržbu, balenie, tesnenie, obaľovanie potrubia, obväzovanie, farebné kódovanie, značenie, štítkovanie, dočasné opravy a ochranu povrchov v interiéri.
| Obj. číslo | 7100098687 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 9,13 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100098687 |
Univerzálna textilná páska s agresívnym lepidlom okamžite priľne na mnoho typov povrchov. Pre údržbu, balenie, tesnenie, obaľovanie potrubia, obväzovanie, farebné kódovanie, značenie, štítkovanie, dočasné opravy a ochranu povrchov v interiéri.
Páska 2903 je určená pre všeobecnú údržbu, balenie, tesnenie, obaľovanie potrubia, obväzovanie, farebné kódovanie, značenie, štítkovanie, dočasné opravy a ochranu povrchov.
| Spôsob použitia: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | syntetický kaučuk |
| Nosič: | PE fólia na tkanine |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 48 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 0,15 mm |
| Farba: | strieborná |
| Miesto použitia: | interiér |
| Teplotná odolnosť: | do +60 °C |
| Vlastnosti: | vysoká pevnosť v ťahu |
| Pre materiál: | kovy / plasty / sklo / drevo / rôzne povrchy |
| Spôsob použitia: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | syntetický kaučuk |
| Nosič: | PE fólia na tkanine |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 48 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 0,15 mm |
| Farba: | strieborná |
| Miesto použitia: | interiér |
| Teplotná odolnosť: | do +60 °C |
| Vlastnosti: | vysoká pevnosť v ťahu |
| Pre materiál: | kovy / plasty / sklo / drevo / rôzne povrchy |