Vynikajúca prenosová páska pre rôzne materiály (kov, sklo, drevo, papier, náter, plast) a pre rovné, krivé aj zaoblené povrchy a kontúry. Na vnútorné aj vonkajšie použitie.
| Obj. číslo | 7000116593 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 12,95 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7000116593 |
Vynikajúca prenosová páska pre rôzne materiály (kov, sklo, drevo, papier, náter, plast) a pre rovné, krivé aj zaoblené povrchy a kontúry. Na vnútorné aj vonkajšie použitie.
Páska Scotch ATG sa používa spolu so Scotch® ATG aplikátorom, čo je rýchlo a ľahko použiteľný páskový systém. Zabezpečuje kontrolovanú aplikáciu pásky pri súčasnom odstránení a navinutí vložky (liner) do vnútra aplikátora ATG.
Priľne na rôzne druhy rovnakých a odlišných materiálov, ako sú kovy, sklo, drevo, papier, kartón, tkanina, lak, nátery a mnoho plastov.
Aplikácie: montáž propagačných položiek, plagátov, montáž rámov obrazov, podložiek, tabúľ, protiprachových krytov, lepenie kartónu do rámu obrazov, prebaly...
| Spôsob použitia: | transferová páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | svetlohnedý lisovaný sulfátový papier |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 0,05 mm, krycia vrstva 0,10 mm |
| Farba: | transparentná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +121 °C , dlhodobo +82 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / plasty / sklo / papier / drevo / lakované povrchy |
| Spôsob použitia: | transferová páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | svetlohnedý lisovaný sulfátový papier |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 0,05 mm, krycia vrstva 0,10 mm |
| Farba: | transparentná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +121 °C , dlhodobo +82 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / plasty / sklo / papier / drevo / lakované povrchy |