S0055HS polyimidová páska sa používa pri orbitálnom zváraní na zaslepenie zváranej rúry, pričom vďaka páske vidieť dovnútra.
| Obj. číslo | S0055HS |
| Obj. číslo | S0055HS |
| Splátky už od | |
S0055HS polyimidová páska sa používa pri orbitálnom zváraní na zaslepenie zváranej rúry, pričom vďaka páske vidieť dovnútra.
Hrúbka pásky: 0,055 mm
Lepidlo: polysiloxán (silikón)
Lepivá sila: 2.0 N/cm
Max. predĺženie: 70 %
Tensile strength: 50 N/cm
Teplotná odolnosť: do 300 °C
Dielektrická pevnosť: 7,5 voltov
Tolerancia šírky pásky: +/-0,8mm
Farba: jantárová (hnedá transparentná)
| Spôsob použitia: | orbitálne zváranie |
| Typ lepidla: | silikón |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 35 mm |
| Hrúbka: | 0,055 mm |
| Farba: | jantárová |
| Teplotná odolnosť: | do 300 °C °C (do 300 °C) |
| Pre materiál: | kovy |
| Spôsob použitia: | orbitálne zváranie |
| Typ lepidla: | silikón |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 35 mm |
| Hrúbka: | 0,055 mm |
| Farba: | jantárová |
| Teplotná odolnosť: | do 300 °C °C (do 300 °C) |
| Pre materiál: | kovy |
Orbitálne zváranie nerezových rúr TIG - príprava a postup k dokonalému orbitálnemu zvaru