Biela akrylová penová páska na lepenie mnohých substrátov/materiálov s nízkou povrchovou energiou (LSE), kovov, nerezu, kompozitov. Odolná voči UV žiareniu, rozpúšťadlám a starnutiu. Vysoká počiatočná lepivosť.
| Obj. číslo | 7100143327 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 73,15 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100143327 |
| Splátky už od | |
Biela akrylová penová páska na lepenie mnohých substrátov/materiálov s nízkou povrchovou energiou (LSE), kovov, nerezu, kompozitov. Odolná voči UV žiareniu, rozpúšťadlám a starnutiu. Vysoká počiatočná lepivosť.
Materiál pásky:
VHB páska LSE-060WF predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob vytvárania odolných a spoľahlivých spojov bez nitov, skrutiek, svorníkov a zvarov. Eliminujte vŕtanie, brúsenie, povrchovú úpravu, skrutkovanie, zváranie a čistenie.
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | akrylová pena (uzavretá bunka) |
| Liner (vložka): | 3M značková červená silikonizovaná polyetylénová fólia |
| Povrchová energia: | materiály s nízkou povrchovou energiou - polystyren, polypropylen, polyetylen, TPO, acetyl a náročné nátery |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 0,6 mm |
| Farba: | biela |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo 150 °C, dlhodobo 90 °C °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vode / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / plasty / kompozity / nehrdzavejúca oceľ |
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | akrylová pena (uzavretá bunka) |
| Liner (vložka): | 3M značková červená silikonizovaná polyetylénová fólia |
| Povrchová energia: | materiály s nízkou povrchovou energiou - polystyren, polypropylen, polyetylen, TPO, acetyl a náročné nátery |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 0,6 mm |
| Farba: | biela |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo 150 °C, dlhodobo 90 °C °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vode / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / plasty / kompozity / nehrdzavejúca oceľ |