Silno lepiaca páska pre aplikácie s vysokými prevádzkovými teplotami až do 230 °C, ako je montáž pred práškovým alebo tekutým lakovaním s cyklom vypaľovania farby. Použite v interiéri aj exteriéri. Trvalé tesnenie proti vlhkosti a vode.
| Obj. číslo | 7100101624 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 8.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 18,40 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100101624 |
Silno lepiaca páska pre aplikácie s vysokými prevádzkovými teplotami až do 230 °C, ako je montáž pred práškovým alebo tekutým lakovaním s cyklom vypaľovania farby. Použite v interiéri aj exteriéri. Trvalé tesnenie proti vlhkosti a vode.
Sivá obojstranná akrylová penová páska 3M™ VHB™ GPH-110GF hrúbky 1,1 mm lepí rôznorodé podklady, napr. akrylové/uretánové a epoxidové nátery, kovy, sklo, plasty. Viskoelastická páska VHB (Very High Bond) poskytuje flexibilitu, vysokú pevnosť a dlhodobú odolnosť.
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | polyetylénový film |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo / materiály so strednou povrchovou energiou - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretán a niektoré druhy lakov a náterov |
| Dĺžka: | 3 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 1,1 mm |
| Farba: | sivá |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +230 °C , dlhodobo +150 °C |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vode / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / sklo / hliník / nehrdzavejúca oceľ / akryl / epoxidové nátery / uretánové farby / galvanizovaná oceľ / smaltovaná oceľ (smaltovaná oceľ) |
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | polyetylénový film |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo / materiály so strednou povrchovou energiou - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretán a niektoré druhy lakov a náterov |
| Dĺžka: | 3 m |
| Šírka: | 19 mm |
| Hrúbka: | 1,1 mm |
| Farba: | sivá |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo +230 °C , dlhodobo +150 °C |
| Vlastnosti: | vysoká teplotná odolnosť / odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vode / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám |
| Pre materiál: | kovy / sklo / hliník / nehrdzavejúca oceľ / akryl / epoxidové nátery / uretánové farby / galvanizovaná oceľ / smaltovaná oceľ (smaltovaná oceľ) |