Páska na pevné priehľadné spoje v interiéri a exteriéri, na lepenie čírych materiálov. Na kovy, plasty, akrylové sklo, nátery. Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu a rozpúšťadlám.
| Obj. číslo | 7000072289 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 57,34 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000072289 |
| Splátky už od | |
Páska na pevné priehľadné spoje v interiéri a exteriéri, na lepenie čírych materiálov. Na kovy, plasty, akrylové sklo, nátery. Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu a rozpúšťadlám.
Akrylová obojstranná lepiaca páska 3M VHB 4910F vytvára silné bezfarebné väzby a zároveň eliminuje nevzhľadné mechanické spoje.
Priehľadnú konštrukciu pásky tvorí priehľadné akrylové lepidlo hrúbky 1,0 mm + pevné jadro z akrylovej peny. To umožňuje spájanie priehľadných materiálov a vytváranie takmer neviditeľných pevných spojov.
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | PE film |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo / materiály so strednou povrchovou energiou - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretán a niektoré druhy lakov a náterov |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 9 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 1 mm |
| Farba: | transparentná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo do +149 °C, dlhodobo do +93 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vode / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám / odolnosť voči starnutiu |
| Pre materiál: | kovy / plasty / hliník / nátery / plexisklo |
| Spôsob použitia: | obojstranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | PE film |
| Povrchová energia: | materiály s vysokou povrchovou energiou - nerezová oceľ, kovy, hliník, sklo / materiály so strednou povrchovou energiou - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretán a niektoré druhy lakov a náterov |
| Dĺžka: | 33 m |
| Šírka: | 9 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 1 mm |
| Farba: | transparentná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | krátkodobo do +149 °C, dlhodobo do +93 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči vode / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči rozpúšťadlám / odolnosť voči starnutiu |
| Pre materiál: | kovy / plasty / hliník / nátery / plexisklo |