Univerzálna izolačná textilná páska na kovy, sklo, plasty, betón, na jednoduchšie práce, lepenie, zväzovanie, označovanie a dočasné opravy nekritických porúch. Vhodná pre interiér.
| Obj. číslo | 7000032383 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 6,76 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000032383 |
Univerzálna izolačná textilná páska na kovy, sklo, plasty, betón, na jednoduchšie práce, lepenie, zväzovanie, označovanie a dočasné opravy nekritických porúch. Vhodná pre interiér.
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy: 0,147 mm
Maximálna prevádzková teplota: 93 °C
Podkladový materiál (nosič): polyetylén/látková tkanina
Lepidlo: syntetický kaučuk
Predĺženie pri pretrhnutí: 15 %
Sila v ťahu: 33 N/100 mm
| Spôsob použitia: | izolačná páska |
| Typ lepidla: | syntetický kaučuk |
| Nosič: | polyetylén/látková tkanina |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 0,147 mm |
| Farba: | strieborná |
| Miesto použitia: | interiér |
| Teplotná odolnosť: | dlhodobo 93 °C |
| Predĺženie pri pretrhnutí: | 15 % |
| Spôsob použitia: | izolačná páska |
| Typ lepidla: | syntetický kaučuk |
| Nosič: | polyetylén/látková tkanina |
| Dĺžka: | 50 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 0,147 mm |
| Farba: | strieborná |
| Miesto použitia: | interiér |
| Teplotná odolnosť: | dlhodobo 93 °C |
| Predĺženie pri pretrhnutí: | 15 % |