Vysoko prispôsobivá hliníková páska odráža teplo a svetlo, chráni povrchy, izoluje a zvyšuje svetelnú účinnosť. Tepelne vodivá, odoláva ohňu, vlhkosti, poveternostným podmienkam, UV degradácii, teplotám od -54 do 149 °C.
| Obj. číslo | 7100053813 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 103,19 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100053813 |
| Splátky už od | |
Vysoko prispôsobivá hliníková páska odráža teplo a svetlo, chráni povrchy, izoluje a zvyšuje svetelnú účinnosť. Tepelne vodivá, odoláva ohňu, vlhkosti, poveternostným podmienkam, UV degradácii, teplotám od -54 do 149 °C.
Pásku 425 tvorí nepohyblivé mäkké hliníkové fóliové podlepenie a je potiahnutá vysoko technickým akrylovým lepidlom citlivým na tlak. Lepidlo dobre spája rôzne povrchy vrátane väčšiny kovov, zaručuje dlhú životnosť, pričom sa odstraňuje bez zanechania stôp po nešetrných maskovacích aplikáciách.
| Spôsob použitia: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | hliníková fólia |
| Dĺžka: | 55 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 0,12 mm |
| Farba: | strieborná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | -54 až +149 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči chemikáliám / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči poveternostným podmienkam / odolnosť voči radiácii / tepelná vodivosť / elektrická vodivosť |
| Predĺženie pri pretrhnutí: | 6 % |
| Spôsob použitia: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | hliníková fólia |
| Dĺžka: | 55 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 0,12 mm |
| Farba: | strieborná |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | -54 až +149 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu / odolnosť voči chemikáliám / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči poveternostným podmienkam / odolnosť voči radiácii / tepelná vodivosť / elektrická vodivosť |
| Predĺženie pri pretrhnutí: | 6 % |
Experiment s odrazom žiarenia a tepla z hliníkovej fólie 3M 425