Štandardná baliaca páska vhodná pre ľahké balíky a cenovo citlivé aplikácie. UV odolná, nežltne.
| Obj. číslo | 7000095501 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 2,76 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7000095501 |
Štandardná baliaca páska vhodná pre ľahké balíky a cenovo citlivé aplikácie. UV odolná, nežltne.
| Spôsob použitia: | baliaca páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | polypropylén |
| Dĺžka: | 66 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 0,05 mm |
| Farba: | transparentná |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu |
| Pre materiál: | papier / kartón / drevovláknitá doska (drevovláknitá doska) |
| Spôsob použitia: | baliaca páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič: | polypropylén |
| Dĺžka: | 66 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez lineru 0,05 mm |
| Farba: | transparentná |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu |
| Pre materiál: | papier / kartón / drevovláknitá doska (drevovláknitá doska) |