Baliaca páska na zalepenie ľahkých kartónov s nekritickým obsahom, pre ľahké obálky a poštové tašky.
| Obj. číslo | 7100135742 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 1,31 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100135742 |
Baliaca páska na zalepenie ľahkých kartónov s nekritickým obsahom, pre ľahké obálky a poštové tašky.
Polypropylénový podklad (nosič) je odolný voči vlhkosti, oderu, chemikáliám a jemným škrabancom, čím zabezpečuje, že páska zostane na mieste počas celého procesu balenia.
Vysoká priľnavosť a odolnosť proti roztrhnutiu zabezpečujú bezpečné utesnenie v celom dodávateľskom reťazci.
Spĺňa požiadavky FDA pre nepriamy kontakt s potravinami.
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy: 0,04 mm
Hrúbka podkladovej vrstvy (nosiča): 0,03 mm
Predĺženie pri pretrhnutí: 160 %
Sila v ťahu: 332,9 N/100 mm
Veľkosť jadra: 76,2 mm
| Spôsob použitia: | baliaca páska |
| Typ lepidla: | horúca tavenina |
| Nosič: | polypropylén |
| Dĺžka: | 66 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 0,04 mm |
| Farba: | transparentná |
| Vlastnosti: | odolnosť voči chemikáliám / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči oderu / odolnosť voči abrázii |
| Pre materiál: | papier / kartón / drevotrieska |
| Spôsob použitia: | baliaca páska |
| Typ lepidla: | horúca tavenina |
| Nosič: | polypropylén |
| Dĺžka: | 66 m |
| Šírka: | 50 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 0,04 mm |
| Farba: | transparentná |
| Vlastnosti: | odolnosť voči chemikáliám / odolnosť voči vlhkosti / odolnosť voči oderu / odolnosť voči abrázii |
| Pre materiál: | papier / kartón / drevotrieska |