Kotúč Scotch-Brite™ SC-DH je ideálny ako prvý krok na čistenie, zjednocovanie, jemné odihlovanie a leštenie. Je vhodný pre kovy, kompozitné materiály, plasty.
| Obj. číslo | 7100234045 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 4,15 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100234045 |
Kotúč Scotch-Brite™ SC-DH je ideálny ako prvý krok na čistenie, zjednocovanie, jemné odihlovanie a leštenie. Je vhodný pre kovy, kompozitné materiály, plasty.
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne / kompozity / plasty |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Very fine (veľmi jemná) / 320 / 400 |
| Max. otáčky: | 8000 ot/min |
| Typ pripojenia: | suchý zips |
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne / kompozity / plasty |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Very fine (veľmi jemná) / 320 / 400 |
| Max. otáčky: | 8000 ot/min |
| Typ pripojenia: | suchý zips |
Brúsne kotúče na úpravu povrchov 3M Scotch-Brite™ Surface Conditioning Discs