Všestranný lamelový kotúč na brúsenie a finálnu povrchovú úpravu v jednom kroku. Pre uhlíkové a nehrdzavejúce ocele alebo špeciálne zliatiny, pre aplikácie s nižším alebo stredným prítlakom na rovnom povrchu alebo vonkajších hranách.
| Obj. číslo | 7100011310 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 7,34 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100011310 |
Všestranný lamelový kotúč na brúsenie a finálnu povrchovú úpravu v jednom kroku. Pre uhlíkové a nehrdzavejúce ocele alebo špeciálne zliatiny, pre aplikácie s nižším alebo stredným prítlakom na rovnom povrchu alebo vonkajších hranách.
Lamelové kotúče se upevňujú na uhlovú brúsku. Použite typ 27 na rovnom povrchu alebo mimo hrany.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / liatina |
| Zloženie: | keramické zrno 3M |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 40+ |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12000 ot/min |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / liatina |
| Zloženie: | keramické zrno 3M |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 40+ |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12000 ot/min |