Lamelový kotuč na obyčajnú a nehrdzavejúcu oceľ, hliník a liatinu, na spracovanie povrchovej úpravy a na brúsenie okrajov.
| Obj. číslo | 9417312506 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 3,69 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | 9417312506 |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Lamelový kotuč na obyčajnú a nehrdzavejúcu oceľ, hliník a liatinu, na spracovanie povrchovej úpravy a na brúsenie okrajov.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / liatina |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / liatina |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |