MOST PRO Zirconium XL - lamelový kotúč pre bežnú a nehrdzavejúcu oceľ, pre univerzálnu povrchovú úpravu kovov. Na agresívne a priemyselné brúsenie zvarov a povrchov.
| Obj. číslo | 9419225044 |
| Obj. číslo | 9419225044 |
MOST PRO Zirconium XL - lamelový kotúč pre bežnú a nehrdzavejúcu oceľ, pre univerzálnu povrchovú úpravu kovov. Na agresívne a priemyselné brúsenie zvarov a povrchov.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |