Lamelový kotúč na agresívne a vysoko efektívne obrábanie obyčajných, nerezových a ťažkoobrobiteľných ocelí. Vysoká odolnosť a výnimočný komfort brúsenia.
| Obj. číslo | 9419802540 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9419802540 |
Lamelový kotúč na agresívne a vysoko efektívne obrábanie obyčajných, nerezových a ťažkoobrobiteľných ocelí. Vysoká odolnosť a výnimočný komfort brúsenia.
Kotúč CERAMIC RED sa odporúča najmä na obrábanie kalených a ťažko obrobiteľných ocelí, spekaných materiálov a špeciálnych zliatin.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
Lamelové kotúče MOST CERAMIC