Lamelové kotúče určené pre oceľ, legovanú oceľ s prímesami, titán a liatiny.
| Obj. číslo | SLTR125ZK40 |
| Obj. číslo | SLTR125ZK40 |
Lamelové kotúče určené pre oceľ, legovanú oceľ s prímesami, titán a liatiny.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / liatina / titán |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / liatina / titán |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |