Hrubý brúsny kotúč Scotch-Brite pre hliník a mäkké kovy, uhlíkovú oceľ, nerezovú oceľ, kompozit, plasty. Konzistentný povrch bez rýh.
| Obj. číslo | 7100274227 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 4,49 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
| Obj. číslo | 7100274227 |
Hrubý brúsny kotúč Scotch-Brite pre hliník a mäkké kovy, uhlíkovú oceľ, nerezovú oceľ, kompozit, plasty. Konzistentný povrch bez rýh.
Brúsne kotúče Scotch-Brite™ nastavujú nový štandard vo výkone na precíznu úpravu povrchu. Obsahujú presne tvarované zrno 3M začlenené do netkanej textílie, čo prináša vyššiu úroveň reznej rýchlosti, produktivity a životnosti brusiva.
Kotúče sú vyrábané v rôznych farbách na jednoduchú identifikáciu.
Kotúč je vhodný pre hliník a mäkké kovy, uhlíkovú oceľ, nerezovú oceľ, kompozit, plasty atď.
Je určený na čistenie, miešanie, odstraňovanie otrepov, povlakov, korózie, na konečnú úpravu, spracovanie po odliatí...
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / kompozity / plasty / mäkké kovy |
| Zloženie: | keramické zrno 3M |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 120 / Coarse (hrubá) / 150 |
| Max. otáčky: | 12000 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / kompozity / plasty / mäkké kovy |
| Zloženie: | keramické zrno 3M |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 120 / Coarse (hrubá) / 150 |
| Max. otáčky: | 12000 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
Kotúče Scotch-Brite na precíznu povrchovú úpravu