Korundový kotúč na rezanie obyčajnej ocele. Vysoká agresivita rezania, dlhá životnosť. Priaznivý pomer cena/výkon.
| Obj. číslo | 9416400000 |
| Obj. číslo | 9416400000 |
Korundový kotúč na rezanie obyčajnej ocele. Vysoká agresivita rezania, dlhá životnosť. Priaznivý pomer cena/výkon.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST STANDARD STEEL (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Priemer: | 400 mm |
| Hrúbka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 3850 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Priemer: | 400 mm |
| Hrúbka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 3850 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |