Korundový rezný kotúč pre stacionárne rezačky. Na oceľ, liatinu. Vysoká stabilita zabezpečuje efektívne a pohodlné rezanie veľkých prierezov.
| Obj. číslo | 9102400110 |
| Obj. číslo | 9102400110 |
Korundový rezný kotúč pre stacionárne rezačky. Na oceľ, liatinu. Vysoká stabilita zabezpečuje efektívne a pohodlné rezanie veľkých prierezov.
Použitie: uhlíková oceľ, liata oceľ, nástrojová oceľ, vysokolegovaná oceľ, v železničnom a električkovom priemysle - na rezanie koľajníc.
Voliteľné použitie: sivá liatina, legovaná liatina.
Kotúč je prispôsobený IBA PRE STACIONÁRNE REZAČKY. Funguje veľmi dobre v náročných priemyselných podmienkach.
Je vyrobený z hrubozrnného a živicového spojiva, mechanicky vystuženého sieťovinou (vystužený kotúč).
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 400 mm |
| Hrúbka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Zrnitosť: | 24 |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 4800 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 400 mm |
| Hrúbka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Zrnitosť: | 24 |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 4800 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |