Univerzálny kotúč na agresívne rezanie kovov. Vynikajúci pomer ceny a výkonu. Na najrôznejšie použitie na ručných rezných strojoch.
| Obj. číslo | 209016 |
| Obj. číslo | 209016 |
Univerzálny kotúč na agresívne rezanie kovov. Vynikajúci pomer ceny a výkonu. Na najrôznejšie použitie na ručných rezných strojoch.
Kotúč je určený na rezanie bežnej, konštrukčnej a nerezovej ocele, neželezných kovov, liatiny, kameňa, plastov, minerálnych materiálov, trubiek, plochej ocele, plechov.
Oblasti použitia: stavba zariadení, výroba kovových konštrukcií, výroba prístrojov a zásobníkov, zámočníctvo
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 3,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 3,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |