Univerzálny kotúč na rezanie ocele a nerezovej ocele (INOX). Vysoká tvrdosť, agresivita rezania a životnosť.
| Obj. číslo | 187171 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 1,96 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
| Obj. číslo | 187171 |
Univerzálny kotúč na rezanie ocele a nerezovej ocele (INOX). Vysoká tvrdosť, agresivita rezania a životnosť.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |