Hrubý brúsny leštiaci kotúč (zrnitosť P80) na stopke.
| Obj. číslo | 9601999510 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9601999510 |
Hrubý brúsny leštiaci kotúč (zrnitosť P80) na stopke.
Kotúč je vyrobený zo zložených vlákien MOST.
| Priemer: | 100 mm |
| Hrúbka: | 50 mm |
| Otvor: | 6 mm |
| Zrnitosť: | 80 / Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 6000 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 36 m/s (36) |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |
| Priemer: | 100 mm |
| Hrúbka: | 50 mm |
| Otvor: | 6 mm |
| Zrnitosť: | 80 / Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 6000 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 36 m/s (36) |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |