Stopkový kotúč pre hrubovacie práce pre rôzne druhy a tvary plôch, zložité kontúry. Kotúč na oceľ, nerez, drevo, plast, karbón.
| Obj. číslo | 201585 |
| Obj. číslo | 201585 |
Stopkový kotúč pre hrubovacie práce pre rôzne druhy a tvary plôch, zložité kontúry. Kotúč na oceľ, nerez, drevo, plast, karbón.
Kotúč je možné použiť s vŕtačkou alebo s elektrickou a pneumatickou priamočiarou brúskou.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / plasty / drevo / karbón |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 20 mm |
| Hrúbka: | 15 mm |
| Zrnitosť: | A80B |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |
| Dĺžka osi/hriadeľa: | 40 mm |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / plasty / drevo / karbón |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 20 mm |
| Hrúbka: | 15 mm |
| Zrnitosť: | A80B |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |
| Dĺžka osi/hriadeľa: | 40 mm |