Všestranný vypuklý brúsny lamelový kotúč na brúsenie hrán, švov a zvarov ocele a nerezovej ocele. Brúsenie bez zalepenia aj pri malom prítlaku.
| Obj. číslo | 321660 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 4,44 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | 321660 |
Všestranný vypuklý brúsny lamelový kotúč na brúsenie hrán, švov a zvarov ocele a nerezovej ocele. Brúsenie bez zalepenia aj pri malom prítlaku.
Vypuklý lamelový kotúč brúsi užšou plochou než rovný. Vďaka bodovému použitiu dosahuje vyšší úber za jednotku času a je mimoriadne vhodný na opracovanie hrán a zvarov. Rovný kotúč je vhodný pre rovinné a plošné brúsenie.

Kotúč SMT 325 Extra je určený na:
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkónkorund |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | zirkónkorund |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
Mopovacie lamelové kotúče Klingspor