Lamelový kotúč na agresívne obrábanie zvarov, pre bežnú, nehrdzavejúcu, vysokolegovanú a tvrdenú oceľ.
| Obj. číslo | 9417212506 |
| Obj. číslo | 9417212506 |
Lamelový kotúč na agresívne obrábanie zvarov, pre bežnú, nehrdzavejúcu, vysokolegovanú a tvrdenú oceľ.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
Lamelové kotúče MOST Ceramic
Produktové video výrobcu