Hrncový kombinovaný kotúč (rúno/plátno) na oceľ, nerez, na čistenie, zjednocovanie a opracovanie povrchov, opalku, korózie, strojné čistenie, odhrotovanie, odihlovanie materiálu.
| Obj. číslo | 150608081 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 150608081 |
| Splátky už od | |
Hrncový kombinovaný kotúč (rúno/plátno) na oceľ, nerez, na čistenie, zjednocovanie a opracovanie povrchov, opalku, korózie, strojné čistenie, odhrotovanie, odihlovanie materiálu.
A - korund
R - korundové rúno
Tvar 6RL, zrnitosť A80/R80
Upínanie: závit M24 ľavý
Max. otáčky: 50 m/s
Stroj: odihlovací stroj METAGRIND
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | korund/korundové rúno |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 60 mm |
| Zrnitosť: | A80/R80 |
| Typ kotúča: | 6RL |
| Max. pracovná rýchlosť: | 50 m/s |
| Závit: | M24 ľavý |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | korund/korundové rúno |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 60 mm |
| Zrnitosť: | A80/R80 |
| Typ kotúča: | 6RL |
| Max. pracovná rýchlosť: | 50 m/s |
| Závit: | M24 ľavý |