Špičkový kotúč na rezanie, brúsenie a drážkovanie podkladov z nehrdzavejúcej aj mäkkej ocele. Dlhá životnosť, vyššia rýchlosť, nižší prítlak.
| Obj. číslo | 7100303973 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 12,97 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100303973 |
Špičkový kotúč na rezanie, brúsenie a drážkovanie podkladov z nehrdzavejúcej aj mäkkej ocele. Dlhá životnosť, vyššia rýchlosť, nižší prítlak.
Kotúč 3M CUBITRON 3, 94888 (kód 7100303973) nahrádza kotúč 3M Cubitron II, 81152 (kód 7100017403).
Brúsne kotúče 3M™ Cubitron™ 3 sú zdokonalenou verziou kotúčov 3M™ Cubitron™ II, ktoré do roku 2023 predstavovali absolútnu špičku medzi brúsivami pre svoj vysoký výkon a extra dlhú životnosť.
Brúsne a rezné kotúče Cubitron™ 3 dosahujú výnimočný nárast výkonu v náročných aplikáciách vďaka novým technologiám. Technológia molekulárneho spojiva umožňuje brúsnym zrnám trojuholníkového tvaru dokonalé spojenie, ktoré zvyšuje životnosť brúsiva a zároveň zachováva schopnosť zrna odlamovať sa a tým účinne rezať kov.

Výkonné brúsne materiály 3M™ Cubitron™ sú vyrobené pre profesionálov, ktorí vyžadujú od svojich nástrojov špičkový výkon.
Brúsny kotúč 3M™ Cubitron™ 3 obsahuje patentované precízne tvarované keramické zrno 3M™ trojuholníkového tvaru vyrobené prelomovou technológiou molekulárnej väzby. Keramické zrno 3M™ má ostré hroty a hrany, ktoré sa neustále lámu a následne vytvárajú nové hroty a hrany, čiže sa samé ostria. To umožňuje super ľahký a rýchly úber materiálu, chladnejšie brúsenie než u konvenčných brúsiv, bráni vývinu tepla v obrobku, tvorbe tepelných máp a kovových zafarbení.


| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | CUBITRON 3 - keramické zrno 3M |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 4,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 36+ |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 10200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez |
| Zloženie: | CUBITRON 3 - keramické zrno 3M |
| Priemer: | 150 mm |
| Hrúbka: | 4,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 36+ |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 10200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |