Kotúč na agresívne brúsenie nehrdzavejúcej ocele. Optimálny pomer medzi úberom a opotrebením. Kotúč na opracovanie plôch, zrážanie hrán, odstraňovanie otrepov na oceli, nehrdzavejúcej oceli, neželezných kovoch, kameni.
| Obj. číslo | 2922 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 2922 |
Kotúč na agresívne brúsenie nehrdzavejúcej ocele. Optimálny pomer medzi úberom a opotrebením. Kotúč na opracovanie plôch, zrážanie hrán, odstraňovanie otrepov na oceli, nehrdzavejúcej oceli, neželezných kovoch, kameni.
| Vhodné pre použitie: | nerez / hliník / kameň / bronz / meď / mosadz |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | nerez / hliník / kameň / bronz / meď / mosadz |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Max. otáčky: | 12200 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |