Tvrdý, agresívny, odolný odihlovací kotúč Scotch-Brite™ EXL pre všetky typy kovov, kompozity, plasty a sklo. Na ľahké až stredné odstraňovanie ostrín z uhlíkových ocelí, nehrdzavejúcej ocele, titánu a mäkkých kovov.
| Obj. číslo | 7000046086 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 188,86 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7000046086 |
| Splátky už od | |
Tvrdý, agresívny, odolný odihlovací kotúč Scotch-Brite™ EXL pre všetky typy kovov, kompozity, plasty a sklo. Na ľahké až stredné odstraňovanie ostrín z uhlíkových ocelí, nehrdzavejúcej ocele, titánu a mäkkých kovov.
Extra ostré brúsne zrno z karbidu kremíka (syntetický materiál) sa zvyčajne používa na nízkotlakové aplikácie, ako je konečná úprava a príprava laku. Karbid kremíka sa rozkladá rýchlejšie ako oxid hlinitý, čím sa dosahuje jemnejšia povrchová úprava. Otvorený sieťový materiál brúsi chladne a odoláva zaťaženiu, čím obmedzuje upchávanie vlákien. Spolu s neustálym rozkladom vlákien v rúne (aby sa odhalili čerstvé minerály), udržuje vysoký rezný výkon minerálov. Výsledkom je extrémne dlhá životnosť.
Použite produkty Scotch-Brite na zvýšenie produktivity a zároveň zníženie potreby čistiacich chemikálií a drôtených kief. Od estetického dokončovania až po miešanie zvarov, odhrotovanie a ďalšie, pracujú rýchlo a poskytujú konzistentné výsledky.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / titán / sklo / kompozity / plasty / meď / mosadz / mäkké kovy |
| Zloženie: | keramické zrno 3M / karbid kremíka |
| Priemer: | 203 mm |
| Hrúbka: | 25,4 mm |
| Otvor: | 76,2 mm |
| Zrnitosť: | Fine (jemná) |
| Max. otáčky: | 4500 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / titán / sklo / kompozity / plasty / meď / mosadz / mäkké kovy |
| Zloženie: | keramické zrno 3M / karbid kremíka |
| Priemer: | 203 mm |
| Hrúbka: | 25,4 mm |
| Otvor: | 76,2 mm |
| Zrnitosť: | Fine (jemná) |
| Max. otáčky: | 4500 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |