Extra hrubý kotúč pre rýchle odstraňovanie korózie, náterov, laku, ľahkých okují, lepidla, krycích vrstiev z povrchov. Agresívne brúsenie, vytvára jemný povrch.
| Obj. číslo | 7100192330 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 19,30 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100192330 |
Extra hrubý kotúč pre rýchle odstraňovanie korózie, náterov, laku, ľahkých okují, lepidla, krycích vrstiev z povrchov. Agresívne brúsenie, vytvára jemný povrch.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / kovy všeobecne / povrchy s náterom |
| Zloženie: | karbid kremíka |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Extra Coarse (veľmi hrubá) |
| Max. otáčky: | 13000 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / kovy všeobecne / povrchy s náterom |
| Zloženie: | karbid kremíka |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Extra Coarse (veľmi hrubá) |
| Max. otáčky: | 13000 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |