Prúdová/kontaktná špička E-Cu zahnutá pre drôt s priemerom 1,0 mm pre zváracie MIG/MAG horáky MB 240 D a MB 24 KD.
| Obj. číslo | 140.D476.10 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 140.D476.10 |
Prúdová/kontaktná špička E-Cu zahnutá pre drôt s priemerom 1,0 mm pre zváracie MIG/MAG horáky MB 240 D a MB 24 KD.
Závit špičky je M6, priemer špičky 6 mm, dĺžka 40 mm.
| Typ horáka: | M24 |
| Priemer drôtu: | 1,0 mm |
| Priemer špičky: | 6 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka celej špičky: | 40 mm |
| Kompatibilné horáky: | MB 240D / MB 24 KD |
| Typ horáka: | M24 |
| Priemer drôtu: | 1,0 mm |
| Priemer špičky: | 6 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka celej špičky: | 40 mm |
| Kompatibilné horáky: | MB 240D / MB 24 KD |