Prúdová/kontaktná špička hrubá E-Cu pre drôt s priemerom 0,8 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
| Obj. číslo | 5513002180 |
| Obj. číslo | 5513002180 |
Prúdová/kontaktná špička hrubá E-Cu pre drôt s priemerom 0,8 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
Závit špičky je M6, priemer 8 mm, dĺžka 20/28 mm.
Alternatíva: Trafimet MD0009-08, Binzel 140.0051.
| Typ horáka: | M24 / M25 / M36 / AT 155/AT 255 |
| Priemer drôtu: | 0,8 mm |
| Priemer špičky: | 8 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka špičky po závit: | 20 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 28 mm |
| Kompatibilné horáky: | MOST M24 / MOST M25 / MOST M36 / MB 24 / MB 25 / MB 36 / MB 240D / ABIMIG 255 / Plus 26 / MT25 |
| Typ horáka: | M24 / M25 / M36 / AT 155/AT 255 |
| Priemer drôtu: | 0,8 mm |
| Priemer špičky: | 8 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (meď) |
| Dĺžka špičky po závit: | 20 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 28 mm |
| Kompatibilné horáky: | MOST M24 / MOST M25 / MOST M36 / MB 24 / MB 25 / MB 36 / MB 240D / ABIMIG 255 / Plus 26 / MT25 |