Radiálna štetinová kefa so zakrivenými štetinami je ideálna na čistenie, zjednocovanie, odstraňovanie náterov, lepidiel, nečistôt, hrdze, povrchových defektov z veľkých plôch.
| Obj. číslo | 7000000771 |
| Obj. číslo | 7000000771 |
Radiálna štetinová kefa so zakrivenými štetinami je ideálna na čistenie, zjednocovanie, odstraňovanie náterov, lepidiel, nečistôt, hrdze, povrchových defektov z veľkých plôch.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / hliník / liatina / bronz / mosadz / nehrdzavejúca oceľ |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 76,2 mm |
| Hrúbka: | 9,525 mm |
| Otvor: | 9,398 mm |
| Zrnitosť: | 80 |
| Max. otáčky: | 20000 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / hliník / liatina / bronz / mosadz / nehrdzavejúca oceľ |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 76,2 mm |
| Hrúbka: | 9,525 mm |
| Otvor: | 9,398 mm |
| Zrnitosť: | 80 |
| Max. otáčky: | 20000 ot/min |
| Typ pripojenia: | stredový otvor |