Čistiaca kefa na dokončovacie a čistiace aplikácie na dreve a kovoch. Rýchla výmena pomocou systému Roloc+, nylonové vlákna Fleece, abrazívum z oxidu hlinitého.
| Obj. číslo | 7000077926 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.4.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 21,07 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000077926 |
Čistiaca kefa na dokončovacie a čistiace aplikácie na dreve a kovoch. Rýchla výmena pomocou systému Roloc+, nylonové vlákna Fleece, abrazívum z oxidu hlinitého.
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne / farba / drevo |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 50,8 mm |
| Hrúbka: | 25 mm |
| Zrnitosť: | Very fine (veľmi jemná) |
| Max. otáčky: | 12000 ot/min |
| Typ pripojenia: | Roloc™+ |
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne / farba / drevo |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 50,8 mm |
| Hrúbka: | 25 mm |
| Zrnitosť: | Very fine (veľmi jemná) |
| Max. otáčky: | 12000 ot/min |
| Typ pripojenia: | Roloc™+ |