Brúsna lamelová kefa so stopkou (hriadeľom) na čistenie a konečnú úpravu na všetkých druhoch kovov. Brúsenie bez zanechania stôp po nástroji.
| Obj. číslo | 7000077938 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 29,97 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000077938 |
Brúsna lamelová kefa so stopkou (hriadeľom) na čistenie a konečnú úpravu na všetkých druhoch kovov. Brúsenie bez zanechania stôp po nástroji.
Odporúčané aplikácie: čistenie, ľahké odhrotovanie, ľahké odihlovanie.
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 101,6 mm |
| Hrúbka: | 45 mm |
| Zrnitosť: | Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 6000 ot/min |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |
| Vhodné pre použitie: | kovy všeobecne |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 101,6 mm |
| Hrúbka: | 45 mm |
| Zrnitosť: | Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 6000 ot/min |
| Typ pripojenia: | hriadeľ (tŕň) |
| Priemer osi/hriadeľa: | 6 mm |