Zvárací synergický invertor s vodným chladením v kompaktnom prevedení pre zváranie MIG/MAG, MMA a drážkovanie.
| Obj. číslo | E.070-44H |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | E.070-44H |
| Splátky už od | |
Zvárací synergický invertor s vodným chladením v kompaktnom prevedení pre zváranie MIG/MAG, MMA a drážkovanie.
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 40 – 500 A , MMA: 10 – 400 A |
| Napätie naprázdno U0: | 92 V |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 31,3 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 420 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 60 % = 500 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 26 m/min |
| Rozmery: | 474 × 846 × 1150 mm |
| Hmotnosť: | 99 kg |
| Hmotnosť cievky: | 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Chladiaci výkon (Q = 1l/min: | 0,74 kW |
| Celkový objem kvapaliny: | 3,5 l |
| Maximálny tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | 8 l/min |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 40 – 500 A , MMA: 10 – 400 A |
| Napätie naprázdno U0: | 92 V |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 31,3 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 420 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 60 % = 500 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 26 m/min |
| Rozmery: | 474 × 846 × 1150 mm |
| Hmotnosť: | 99 kg |
| Hmotnosť cievky: | 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Chladiaci výkon (Q = 1l/min: | 0,74 kW |
| Celkový objem kvapaliny: | 3,5 l |
| Maximálny tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | 8 l/min |