Synergický invertor s oddeliteľným posuvom drôtu pre zváranie MIG/MAG, MMA a drážkovanie. Zváračka pre zváranie ocele, hliníka a rôznych kovových materiálov a zliatiny a rôznych typov spojov pri využití drôtov priemeru 0,8 – 1,2 mm, resp. až 1,6 mm.
| Obj. číslo | E.065H+dod |
Cena na vyžiadanie
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | E.065H+dod |
Synergický invertor s oddeliteľným posuvom drôtu pre zváranie MIG/MAG, MMA a drážkovanie. Zváračka pre zváranie ocele, hliníka a rôznych kovových materiálov a zliatiny a rôznych typov spojov pri využití drôtov priemeru 0,8 – 1,2 mm, resp. až 1,6 mm.
Vo výbave je modul 99 jobov pre uloženie prednastavených hodnôt a modul pre MMA zváranie.
Zváračka má vynikajúce charakteristiky pre zváranie obalenou elektródou do priemeru 5,0 mm.
Zostava obsahuje:

| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / drážkovanie |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 40 – 500 A , MMA: 10 – 400 A |
| Napätie naprázdno U20: | 92 V |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | MIG/MAG: 31,3 A; MMA: 30,3 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 420 A; MMA: 400 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | MIG/MAG: 60 % = 500 A; MMA: 100 % = 400 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 26 m/min |
| Rozmery: | 474 × 846 × 956 mm |
| Hmotnosť: | generátor: 84 kg, posuvová jednotka: 21,5 kg |
| Hmotnosť cievky: | 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Chladiaci výkon (Q = 1l/min: | 0,74 kW |
| Celkový objem kvapaliny: | 3,5 l |
| Maximálny tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | 8 l/min |
| Farba: | biela + čierna |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / drážkovanie |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 40 – 500 A , MMA: 10 – 400 A |
| Napätie naprázdno U20: | 92 V |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | MIG/MAG: 31,3 A; MMA: 30,3 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 420 A; MMA: 400 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | MIG/MAG: 60 % = 500 A; MMA: 100 % = 400 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 26 m/min |
| Rozmery: | 474 × 846 × 956 mm |
| Hmotnosť: | generátor: 84 kg, posuvová jednotka: 21,5 kg |
| Hmotnosť cievky: | 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Chladiaci výkon (Q = 1l/min: | 0,74 kW |
| Celkový objem kvapaliny: | 3,5 l |
| Maximálny tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | 8 l/min |
| Farba: | biela + čierna |
Zvárací invertor aXe 500 IN Alfa IN
Drážkovanie zváračkou aXe 500 IN Alfa IN